Universalūs drabužiai – pinigų taupymas

 

 

Turbūt daugeliui vaikų, kurie augo daugiavaikėje šeimoje, teko nešioti savo vyresnių sesių ir brolių drabužėlius. Atsižvelgiant į tai, kad vaikai auga gana greitai, daugeliu atveju papildomų rūbų pirkimas atrodė bevaisis darbas. Tačiau turbūt ne visi žinojote, jog ne tik vaikai nešioja priešingos lyties drabužėlius. Šiuo metu internete sparčiai plinta mada prekiauti universaliai rūbais, kurie tinka abiejų lyčių atstovams. Skamba juokingai? Nesijuokite, tai tiesa. Ir tai tikrai ne fenomenas, tai vis labiau plintanti paslauga. O ir kalbame ne apie vaikiškus drabužėlius, o apie rūbus, kurie skirti suaugusiems. Lietuviškoje rinkoje dar nėra pasirodžiusių parduotuvių, kurio prekiauja būtent tik šiais drabužiais, tačiau yra tokių, kuriose pateikiamas mini atskiras skyrelis tiek vyriškiems, tiek moteriškiems rūbams. Neskubėkite teisti, kol nepamatėte rūbelių, kurie puikiai dera abejoms lytims. Ir kalbame ne tik apie kepures ar šalikus. Net ir tokie rūbai, kaip palaidinės gali tikti puikiai tiek vyrams, tiek moterims. Ypač toms merginoms, kurios mielai nešioja kiek labiau apkritusius drabužėlius.

Vienas iš pagrindinių universalių drabužėlių pliusas yra tas, kad tiek berniukai, tiek mergaitės gali nešioti lygiai tą patį drabužį. Ir nesijuokite iš pačios idėjos, nes moterys statistiškai labai dažnai nešioja vyriškus drabužius ir nesvarbu ar tai jų antrųjų pusių rūbai, ar brolių, ar drabužiai, kuriuos jos paprasčiausiai nusipirko sau. Rūbai internetu suteikia juos įsigyti gana mažomis kainomis. O kai perkate universalų drabužį, apskritai, galima sakyti, kad sumokate už jį tik pusę sumos. O kai pati universalių drabužių kaina, ypač internetinėse parduotuvėse, yra tokia nedidelė – laimite bet kuriuo pirkimo atveju.

Universalūs drabužiai vis labiau lenda į rūbų rinką Lietuvoje. Ką mums tai žada mada?

  • Moterys ir vyrai jau senokai nešioja vieni kitų drabužius, tad sukurti universalius, kurie tiktų abejoms lytims – nieko nestebina. Paprasčiausiai reikia dar kelerių metų per kuriuos tai taptų įprastu daiktu ir daugelis stebėtųsi, kaip galime nešioti drabužius, kurie suskirstyti pagal lytis.
  • Universalių drabužių jokiu būdu negalima sieti su transseksualumu ar panašiai, kadangi tai visiškai priešingi dalykai. Rūbai pasiūti taip, kad tiek ant vienos, tiek ant kitos lyties atrodytų nuostabiai, o lytį keičiančių žmonių siekis dėvėti kuo labiau išsiskiriančius priešingos lyties drabužius.
  • Drabužiams skiriama vis mažiau pinigų, kadangi nustojama sureikšminti etiketes, kurios tampa vis mažiau vertingos šiuolaikinėje visuomenėje. Tad nenuostabu, jog paprasti drabužiai padeda labiau atskleisti savo žemiškumą ir paprastumą. Blizgučiai tampa atgyvena, kuri greitai nebeturės galimybių išlikti mados pasaulyje.

Universalūs drabužėliai tampa vis populiaresni. Pasinaudokite virtualių parduotuvių siūlomomis galimybėmis rasti labiausiai jums tinkantį drabužį, kuris ne tik tiktų abejoms lytims pagal dydį, tačiau tuo pačiu gebėtų ir pabrėžti figūros privalumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *