Sex pažintys

 

SEX pazintys , tai internetinis portalas , kur susirenka nemažas kiekis žmonių norinčių atviromis temomis pabendrauti apie intymumą ar net kažką daugiau. Čia visada galima atviromis temomis surasti bendraminčių , kuriems trūksta laiko ar net pastangų atrasti savo gyvenimo antrąją pusę. Nes daugelis užsiėmimą ir nesuspėja savo žmogiškų poreikių patenkinti. Daugelis rūpinamės savo seksualinių gyvenimų , tačiau kartais pamirštame arba tyčia motyvuojame svarbesniems gyvenimo tikslams užmiršdami aistras , kurios kartais trukdo pasiekti norimą rezultatą. Visada svarbu žinoti savo pasirinkimą ir nepasiduoti kitų išsigalvojimams , kurie tik nori savo tikslams pavergti. Reikia dėmesį sutelkti , kur labiausiai norime išpildyti savo poreikius , nes nereikalingas laiko eikvojimas neduoda energijos rezultatui pasiekti. Svarbu tik žinoti , kur norime būti pirmi, o kur paskutinei.

Pamenu , kažkada Dimitri Nagiev buvo užduotas klausymas, kuri skambėjo taip: “ ar jus dar ilgai būsite priekyje? ”, tuomet atsakymas buvo pakankamai aišku, kol jėgos leis , bet svarbiausia , kad be reikalo neužstočiau kitam kelio , jeigu tikiu ir stengiuosi būti pirmas. Todėl kiekvienas mūsų dedame viltis , bet kartais aklai lyg patįs nenorėdami susitaikyti su realybės ironija. Kadangi , dažnai moteris renkasi virus , kurie būtų patikimi partneriai , nes nenori sulaukti atgarsių ar skundų , kad šeimoje nėra ištikimybės.

Taigi, kad ir kokios pažinties tikslas tik svarbu nepasiklysti ir žinoti savo norus ir poreikius , kuriems realu išsipildyti. Tarp pažinčių yra  vaikinų , kurie ieško netradicinės orientacijos partnerio.  Tad nereikia išsigąsti , kiekvieno laisvė rinktis. Štai , kaip ir minėjau vaikinas iesko vaikino.

Linkiu sėkmės aistrai ir seksualinio gyvenimo pažintyse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *