Pastoliai

Artėja didžiausias kalendorinis laikas , kai daugelis skubėsime dirbi prie savo namo ūkio, todėl kiekvienam pravartu atkreipti dėmesį į pastoliu nuoma , nes dažnai vėliau  viliamės , kad nesutaupėme laiko , energijos, pinigų.

Galbūt vasarai artėjant vieni norėsime kaminus išvalyti , o kiti langus nuplauti  ar net vasarnamį apkalti apdailos lentelėmis. Gal kam bus svarbu stogą apšildyti ar padaryti apšiltinimo fasadą.

Kiekvienas spręsime užduotis , pagal galimybes , kurios daugumai ne visada būna dėkingos.

Norime , kad darbas būtų produktyviai, operatyviai ir efektingai atliktas , todėl privalome atkreipti dėmesį į pastolius.

Pastoliai yra naudingi , juolab ne sunkus ir darbas jos pastatyti, kadangi neužtrunka ilgai. Pastolių konstrukcija pastatyti galima labai paprastai , nes sudedamoji sistema nėra sudėtinga.

Pastolius dažnai naudojame , kai nepasiekiame aukščio , kai norime daryti fasadų apšiltinimą , namo murinimą, o gal tiesiog nuplauti langus .

Pastoliai turi apsaugos sieneles , kur jausimės saugus ir drąsiai galėsime vaikščioti netrukdydami darbui, tačiau prieš darbą reikia patikrinti ar pastolių konstrukcija tvirtai pastatyta ar nėra vietų , kur rėmeliai būtų ne pritvirtinti. Kad apsisaugotume nuo asmeninių ne laimių turime naudotis aukščio saugos diržais , kurie tvirtinami prie pastolių. Jog nebūtų pašaliniams ne laimės turime objektą aptverti kiek įmanoma plačiau , kad nukritęs pastolius nesužalotų pašalinio žmogaus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *