Kokie klausimai dažniausiai iškyla keliaujant? (2 dalis)

Kokie klausimai dažniausiai iškyla keliaujant? (2 dalis)

 

Kaip jau minėjau labai dažnai keliaujant, nesvarbu kokiu būdu (ar per keliones organizatorių ar įsigijus pigų skrydį), iškyla be galo daug klausimų. Taigi, tęsiame savo straipsnį, kuriame atskleidžiame kokie klausimai dažniausiai kyla keliautojams. Tikimės padės ir Jums išvengti nesusipratimų keliaujant.

Jeigu mes keliaujame dviese ir kiekvienam priklauso po vieną rankinį bagažą, tai gal mes galime vežtis vieną bagažą sveriantį 20 kg? Tikrai ne! Rankinis bagažas yra skirtas kiekvienam keleiviui asmeniškai. Todėl, tikrai negalima vežtis vieno bagažo sveriančio daugiau nei leistina (pastebime, kad kai kada rankinis bagažas gali tesverti tik 8 kg, kiekvienu atveju žiūrėkite ant bilieto). Jeigu, sugalvosite vežtis vieną bagažą tai oro uoste privers jį užregistruoti ir papildomai susimokėti kaip už registruojamą bagažą.

Nusipirkome su draugu po lėktuvo bilietą, tačiau vėliau paaiškėjo, kad draugas skristi negali, ką tokiu atveju daryti? Ar su jo bilietu gali skristi kitas asmuo? Paprasčiausia – skristi vienam. Kiekvieno žmogaus bilietas yra vardinis, todėl kitas asmuo negali skristi ( turėjote pastebėti, kad oro uoste visada patikrina ar ant asmens tapatybės dokumento ir bilieto tas pats vardas ir pavarde) . Jeigu, atsitiko tokia situacija, kad draugas skristi negali tai reikia kreiptis į bendrovę, kurioje įsigijote bilietą ( pigus skrydziai arba kelionių organizatorius) ir už papildomą mokestį bus pakeistas vardas ir pavardė ant bilieto. Papildomas mokestis dažniausiai būna toks koks skirtumas yra tarp kainų kuria įsigijote bilietą ir kainą kuri yra tai dienai kai keičiate vardinį bilietai. O patikėkite, ta kaina tikrai kartais labai skiriasi …

Bilietą įsigijau Rygos oro uoste? Ar man dabar teks važiuoti bilietą atsiimti į Rygą? Ne. Visus bilietus galite atsispausdinti elektroniniu būdu, todėl visa tai padarysite namuose ir tikrai nereikia niekur važiuoti.

Įsigijau kelionės bilietą iš pigios aviakompanijos, ar man priklauso bagažas? Bagažas priklauso nesvarbu pigioje ar brangioje aviakompanijoje įsigijote bilietą. Tačiau, priklauso tik rankinis bagažas (viena rankinė iki 8 arba 10 kg), papildomai bagažą turite įsigyti papildomai.

Nusipirkau bilietą prieš kelis mėnesius, tačiau iki šiol jo negavau ir pinigų nuo sąskaitos nenuskaičiavo, o skrydis už kelių dienų, ką man daryti? Mano nuomone, tokiu atveju Jūs nieko neįsigijote. Pinigus už bilietą iš sąskaitos aviakompanijos nusiskaito iškarto ir taip pat iškarto duoda bilietą atsispausdinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *