Kokias pinigų sumas teikia kredito kompanijos?

Šiais laikais net nebūtina registruotis internetinėse svetainėse ar keliauti į spaudos kioskus, kad gautumėte tą pinigų sumą, kurios jums labiausiai reikia. Vos viena trumpa sms žinutė ir jei pajamos leidžia – pinigai jūsų kišenėje bus vos per kelioliką minučių. Rodos, paprasta, aišku ir būtų kvaila nepasinaudoti tokiomis patraukliomis galimybėmis. Kadangi egzistuoja labai daug firmų, gana sunku išsirinkti tokią, kur labiausiai patenkintu jūsų įmantrius poreikius. Džiugu, kad yra internetinė erdvė, kadangi joje galima rasti labai daug naudingos informacijos, kuri gali jums padėti apsispręsti, iš kurios firmos skolintis apskritai. Dažnai apsisprendimas labai varijuoja priklausomai nuo to, kokios pinigų sumos jums reikia. Paskolų dydžiai labai varijuoja. Kiekviena firma daugiau ar mažiau orientuojasi į konkretų dydį. Žinoma, kai kurios apima labai platų intervalą, tačiau daugiau ar mažiau  orientuojasi į tam tikro dydžio sumas. Panagrinėję galime pamatyti, iš kokios konkrečiai jums skolinti vertėtų labiausiai.

Bobutės paskola. Teikia paskolas, kurių dydis nuo 200 iki 10 000 litų. Tai bene pats didžiausias intervalas pinigų sumoje, kurias galima pasiskolinti. Žinoma, kuomet maksimali suma yra tokia didelė – rekomenduotina skolintis iš šios firmos labiau tiems, kuriems reikia kelių tūkstančių litų. Jei jūsų reikiamybė vos keli šimtai – pasinaudokite kitų firmų galimybėmis.

Mogo teikia bene pačias didžiausias paskolas. Jos siekia nuo 2500 iki 50 000 litų. Šiuo atveju jos tokios didelės, kadangi pats dydis priklauso ne nuo to, kiek žmogus uždirba, o automobilio, kuris yra tarsi užstatas. Kuo brangesnę mašiną turite – tuo didesnę pinigų sumą gauti galite. Tiesa, maksimali vertė – 90 % automobilio vertės.

SMS credit orientuojasi į ypač mažas pinigų sumas. Sumos siekia nuo 100 iki 2000 litų. Labiau verta skolintis tiems, kuriems reikia nedidelės pinigų sumos.

BigBank nuo 1000 iki net 34 000 litų. Tai jau gana didelė suma atsižvelgiant į tai, kad skolinama remiantis pinigų suma, kurią asmuo gauna kiekvieną mėnesį. Žinoma, pajamos turi būti labai stabilios ir jokie papildomi įsipareigojimai negali trukdyti gauti paskolos. Pavyzdžiui, bobutės paskola skolina net ir tokiu atveju, jei turite kitų paskolų. Bigbank tokių išimčių nesuteikia.

Pop kreditas – tai paskolos nuo 200 iki 10 000 litų. Vėlgi, suma gana didelė. Geriau skolintis tiems, kurie nori didesnės sumos, nei keli šimtai litų. Pop kreditas taip pat suteikia galimybę pirmą kartą pasiskolinti nemokamai. Verta pasinaudoti galimybe, kol ji egzistuoja.

Kaip matote, skirtingos firmos orientuojasi į skirtingas pinigų sumas. Priklausomai nuo to, kiek konkrečiai jums reikia – tokią pinigų sumą ir skolinkitės. Juolab, šiais laikais pasiskolinti yra taip paprasta. Be jokio vargo, vos su viena sms žinute galite gauti reikiamą pinigų sumą į savo kišenę vos per dešimt minučių. Tiesa, vertinga detaliau išsianalizuoti kurios firmos pirmą kreditą teikia nemokamai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *