Jaunimui taip pat reikia pinigėlių…

Atsakingas skolinimasis dar nieko neprivedė prie liūdnų akimirkų.

Būkite vienas tokių skolininkų.

Būkite mąstantis ir savo situaciją įvertinantis asmuo…

Nepriklausomai nuo amžiaus šiais laikais visi esame priklausomi nuo pinigų, popierėlių, kuri valdo visą pasaulį. Dažnai juokiamasi, kad jauni žmonės, dažniausiai studentai, moka išgyventi praktiškai be pinigų. Tačiau tai nėra tiesa, kadangi mokėti komunalinius ir pirkti maistą turi kiekvienas. Tačiau jaunimas labai dažnai susiduria su uždaromis durimis. Kodėl? Nes neturėdami pastovių kasmėnesinių pajamų, jie negali gauti paskolų iš oficialių firmų. Dažniausiai studentai jei ir dirba, tai būna laisvai samdomas darbas, tad jie negali pasigirti oficialiomis kasmėnesinėmis pajamomis. Kaip elgtis jaunam žmogui, kuriam reikia pinigų ir jis nežino kur kreiptis?

Nepažįstami asmenys tampantys draugais

Paskolų skelbimai, kuriuo randami internete siūlo skolintis iš nepažįstamų asmenų. Kokia nauda jiems? Tam tikro procentai nuo sumos būna priedas prie sumos, kurią privalote grąžinti. Dažniausiai susitarimas užtvirtinamas notaro štampu. Pasirinkimas jaunam žmogui yra geras, kadangi jis neprivalo pateikti savo darbovietės ataskaitų. Jis gali tokių net neturėti… Tiesa, kartais reikia palikti kokį nors užstatą, nes žmogus nori būti garantuotas, jog pinigus jūs jam tikrai grąžinsite.

Seneliai ir kiti giminaičiai – išeitis?

Jaunuoliai labai mieli skolinasi ir iš savo senelių, kurie gailėdami, kad pastarieji mažai valgo ir panašiai duoda jiems pinigėlių. Tokios paskolos dažniausiai būna be jokių papildomų procentų ir net ne visada prašoma jas grąžinti. Džiugu, kai galite gauti reikiamą sumą iš tokių artimų giminaičių, tačiau toli gražu ne kiekvienas turi tokią laimę. Galite bandytis pasiskolinti iš draugų, tačiau patirtis rodo, jog tokios paskolos baigiasi pykčiais. Ne visada kreditą grąžinti laiku pavyksta, o jei dar terminas nėra nustatomas, tuomet dažnai skolininkas neskuba elgtis teisingai.

Kreditą teikiančios įmonės…

Greitai gauti paskolą galima naudojantis greitųjų kreditų firmomis. Tai vienas iš patraukliausių pasirinkimų, kadangi procentai nėra dideli, o jei grąžinti nespėjate laiku, tuomet galima terminą prasitęsti. Kas puikiausia, galimybė pasiskolinti sparčiai plinta ir labai dažnai sąlygos praplečiamos ne tik oficialiai, bet ir konkrečiai žmogui, kuris atsižvelgiant į jo padėtį prašo padaryti išimtį.

Bankai ir jų paslaugos ne kiekvienam

Žinoma, taip galite pasiskolinti ir iš bankų, tačiau tai nėra toks populiarus sprendimas. Jei jums reikia didelės paskolos, tuomet taip – bankas geriausias pasirinkimas. Tačiau visiškai priešingai, jei prireikia vos kelių šimtų litų. Bankas tokio dydžio paskolų apskritai neišduoda. Finansavimas yra ne žaidimas, tad logiška, jog valstybiniai bankai nenori žaisti su žmonėmis, kurie skolinasi vien todėl, kad nori nusipirkti naują suknelę ar panašiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *