Gyvenimo samurajai

Kiekvienas norime būti savo gyvenimo kūrėjais. Ir stengtis nepriklausyti kitų sukurtai sistemai . Mums svarbu , kad gyvenimo kelio pagrindas ne tik būtų tvirtas , bet ir saugus .Todėl dedame visapusiškas pastangas , kad atsipirktu investuojamas laikas, kur galėtume būti sau pavaldūs.

Nenorime būti sulaužyti kitų sistemos, kur dažniausia žiūrima , kaip į šiukšlę. Žmogus nėra bananas , kuri valgo apskretusieji pilvūzai. Todėl turime stengtis , kad gyvenimas ne tik atrodytu gražus, bet toks ir būtų.

Daugelis pamirštame moralę , kurios atrodo, kad visai nereikia, kadangi pinigai neturi jausmų. Stengiamės visapusiškai, kad turėtume turtingą šeimą ir gyvenimas būtų produktyvus.

Užtenka melo , kur liečiama kitų moralė ar sąžinė . Daugelis nori reklamos ir visais įmanomais būdais stengsis pasiekti kitų širdį ir protą, kad kažką nuteiktų prieš save ar apgintų vardą.

Senovėje, kai kariai negalėdavo likti lauko fronte bėgdavo slėptis, bet kažkas stovėdavo už savo garbę ir pareigą . Iš japonų kalbos išvertus žodį samurajus , kuris reiškia tarnystę.

Galima padaryti paprastą išvadą , kad tikrų tarnų gyvenime mažai , kurie būtų atsidavę savo verslui ar kitų idėjoms. Lengviausią kelią dažnai pasirenka tie, kurie bėga iš fronto, o paskiau stengiasi visais būdais susigrąžinti negarbingai savo titulus.

Norėdami turėti garbingą pripažinimą ir stengtis eiti į pergalę , tuomet reikia nepamiršti UAB steigimas.

Jeigu iškyla problemų , tuomet neužmiršti UAB pardavimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *