Ką reikia žinoti skolinantis iš Latvijos kreditų kompanijų?

Latvijoje kreditus teikiančios kompanijos yra įleidusios gana gilias šaknis. Jei tik jums reikia pinigų ir esate pasiruošęs pasiskolinti iš tokio pobūdžio firmos – tuomet ieškoti variantų neteks labai daug. Paprasčiausiai, pasirinkimų jūra yra plati, kad kuri nors firma tikrai patenkins jūsų lūkesčius ir, žinoma, jūs atitiksite jų išsikeltus reikalavimus.

Kodėl verta pasinaudoti greitųjų kreditų paslaugomis?

Įvertinus visas galimybes matyti, kad egzistuoja nemažai skirtingų variantų iš kur galime gauti norimą pinigų sumą. Juk yra bankai, kurie kad ir sunkiai, tačiau vistiek skolina. Galiausiai, yra giminaičiai, kurie jei tik leidžia jų galimybės – suteikia norimą pinigų sumą. Tačiau kažkodėl kreditas vistiek išlieka vienu iš populiariausių variantų. Turbūt viskas remiasi į veiksnius, kad gauti norimą pinigų sumą yra labai paprasta ir nereikia nei daug jėgų, nei garantijų, kad nepasisekęs grąžinimas jums sukels dideles problemas.

Latvijoje kredito kompanijos klesti

Jei gyvenate svetingoje Latvijoje, logiška, kad ir kredito prašysite tokio pobūdžio šalyje egzistuojančių firmų. Atrie krediti latvių kalboje ir reiškia greituosius kreditus, tad šį žodžių junginį reikia jums ir išmokti, kad galėtumėte gauti norimą pinigų sumą. Aišku, galite keliauti ir tiesiai  į biurus, tačiau kuomet galimybės gauti paskolą egzistuoja internetu, nereikia vargintis ir viską galite susitvarkyti patogiai sėdėdamas savo lovytėje.

Ar sąlygos gauti kreditą Latvijoje lygiai tokios pat, kaip ir mūsų šalyje?

Ne tik kad sąlygos yra gana panašios, tačiau dalis firmų sėkmingai savi veiklą vykdo visose Baltijos šalyse, taigi, ir skolina lygiai tomis tomis pačiomis sąlygomis. Juolab, Latvijos kredito kompanijoms visiškai nesvarbu, kad jūs esate lietuvis ir tik gyvenate šioje kaimyninėje šalyje. Jei mato, kad pinigus grąžinti jums tikrai pavyks, tuomet nesusidursite su problemomis, kurios galėtų užkirsti kelią pinigų gavimui. Juk svarbiausia, kad glaudžiai bendradarbiautumėte ir nei jūs firmai, nei firmą jums nesukeltų kokių nors problemų.

Ką dar man reikia žinoti?

Paspaudę ant šios nuorodos: kreditus.lv/apdrosinasana – galėsite gauti reikiamą informaciją, kurią jums vertėtų žinoti siekiant pasiskolinti iš greitųjų kreditų kompanijos. Primygtinai jums patariame išsianalizuoti labai atidžiai tą firmą iš kurios norite pasiskolinkite. Perskaitykite net ir pačius smulkiausius punktus ir jokiu būdu nepasirašinėkite tol, kol nebūsite tikras, kad viską puikiai supratote.

Latvija – myli savo visuomenę

Jei dėl kokių nors priežasčių nebe galite pinigų grąžinti – kuo skubiau apie tai informuokite firmą. Jums bus padedama surasti patogiausias alternatyvas, kurios nesukeltų jokių nepatogumų. Dažniausiai siūloma prasitęsti grąžinimo laikotarpį. Taip pat, kaip į jus rimtai žiūri firma, lygiai ir jūs į ją reaguokite. Pasiskolinkite tik tokiu atveju jei esate tikras, kad pinigus jūs tikrai galėsite grąžinti. Būkite atsakingi ir rimti klientai.

 

 

Dovanų psichologija: kodėl jos keliauja iš rankų į rankas?

Galimybių nustebinti mylimą žmogų per metus yra labai daug. Juk vienos šventės lipa kitoms ant kojų, o ką jau kalbėti, kad nustebinti artimam žmogui apskritai neturėtumėte laukti švenčių. Vos tik užsimanote – tuoj ir turėtumėte išpildyti savo svajones ir norus. Tiesa, dovanos gali ne tik pradžiuginti, tačiau tuo pačiu ir sutrikdyti žmogų. Dažniausiai, pavyzdžiui Kalėdų proga, kuomet du žmonėmis skiria vienas kitam dovaną, galima labai ženkliai paslysti į šalį ir įteikti tokį siurprizą, kuris net nepatiks gavėjui. Tad pirmiausia, prieš renkant dovanėlę labai rekomenduojame nusistatyti pinigų sumą, kuri yra reikalinga siekiant dovaną nupirkti. Dažnai taip pasitaiko, kad vienas gali skirti vos 10 lt, o kito finansai drąsiai siekia vienam žmogui daugiau nei 100 litų. Kad nekiltų nesusipratimų rekomenduojame apsibrėžti finansus. Jei pastarieji pas jus yra ypač skurdūs – tuomet galite susitarti, kad jūsų dovanojamos dovanos bus pagamintos jūsų pačių. Juk tai irgi labai originali idėja, kurią realizuoti tikri nebus sunku. Juolab, neprivalote būti menininkas, kad jums puikiai viskas pavyktų. Dažnai netinkamai parinkta dovana taip ir keliauja iš rankų į rankas nustebindama vis kitą žmogų. Įvertinkite tai, kad jei dovana yra perdovanojama vis tolyn – reiškia niekam jos nereikia. Pasistenkite išvengti tokio prasto dovanotojo vardo. Pagalvokite apie praktiškus daiktus: ko gali reikėti gavėjui? Paanalizuokite jį. Galiausiai, jei jokių idėjų neturite – imkite ir paklauskite, tai vistiek geresnis pasirinkimas nei padovanoti paprastą statulėlę, kuri tikrai nepuoš jo namų, o bus padėta gyliai į lentyną. Tinkamiausios dovanos radimas išties gali būti kiek sudėtingas procesas, tačiau tie, kurie norės nustebinti mylimą žmogų visada suras laiko ir ras jam tobulą dovanėlę. Ir šiuo atveju viskas remiasi tikrai ne į finansus, kadangi nuostabią staigmeną galime sukurti ir vos su keliais litais kišenėje.

Dovana, kad ji patiktų gavėjui, privalo būti: nuoširdi, atsakinga, praktiška, linksmą, žavinga…

Kodėl verta skolintis iš Estijos kreditų kompanijų?

Yra daug priežasčių skatinančių skolintis būtent iš kreditus teikiančių kompanijų, o ne kaimyno, sesers ar žento. Tam įtaką daro veiksniai, kurie yra nenuginčijami, kadangi kad ir kiek žmonių kartotų, kad tokios kompanijos siekia pasipelnyti ir ieško vien sau naudos negalvodami apie paprastus žmones, visgi, tokios firmos išlieka labai populiarios ir panašu, kad jų reitingai niekada nepasieks išnykimo ribos. Priklausomai nuo to, kurioje šalyje gyvenate, būtent tos firmos greitaisiais kreditais mėgautis ir turėtumėte. O šiuo metu emigracijai taip iš arti prisilietus prie didžiosios dalies Lietuvos gyventojų, svarbu susižinoti visus privalumus, kurie ir gali lemti jūsų pasirinkimus.

Norėtume pakalbėti apie Estiją. Šalį, kur ekonomikos išsivystymo lygis yra daug aukštesnis nei mūsų. Šalį, kuri labai mielai laukia emigrantų, o ypač lietuvaičių. Šalį, kur galima gana paprastai susikurti jaukų gyvenimą. Žinoma, procesą palengvina greitasis kreditas, be kurio pasidėti visus taškus ant i gali būti kiek sunkoka. Daugelis mano, kad paskolose kybo maži kabliukai, kurie gali sugadinti visą skolinimosi džiaugsmą. Įvertindami, kad egzistuoja tiek pliusai, tiek minusai, norėtume pakalbėti apie skirtingas pozicijas. Taip pavyks rasti geriausią variantą visiškai patankinantį išsikeltus lūkesčius.

Egzistuoja nemažai galimybių gauti reikiamą pinigų sumą. Jei turite artimų žmonių Estijoje arba naujų draugų, kurie jums tikrai ištiestų pagalbos ranką, galite bandyti pasiskolinti iš jų. Problema, kad dažniausiai pastarieji tai daro nelabai noriai, kadangi retas gali pasigirti draugais, kurie neskaičiuoja savų pinigų. Taip pat dažnai pasiskolinus iškyla ir įvairiausios psichologinės ribos. Pavyzdžiui, dėl pinigų grąžinimo. Kartais terminas susitariamas. Jei to nepadarysite arba vėluosite pinigus grąžinti – galite sutrikdyti savo draugystę. Ar tikrai tai verta daryti dėl finansų. Žinoma, jie svarbūs, tačiau draugų niekas nepakeis.

Jei jūsų pajamos, kurias gaunate kiekvieną mėnesį yra ganėtinai geros, turite plačias galimybes išsirinkti pasiskolinti tokią pinigų sumą, kurios norite. Tuo pačiu būtina atkreipti dėmesį ir į firmas: kokio dydžio paskolas teikia jos. Priklausomai nuo to, kiek pinigų reikia jums – tokią firmą ir rinkitės. Vadybininkai įvertins kiek jums reikia pinigėlių ir kokios jūsų galimybės juos grąžinti. Taip pasistengs įvertinti jūsų esamą finansinę situaciją. Ir šiuo atveju tai svarbu ne tik jums. Juk jiems paskolinti gana paprasta, tačiau jei pinigų negebėsite grąžinti – nusivilsite ir pats. Palūkanos auga labai greitai. Ne visada gali pavykti jas pasivyti.

Dažnai firmos suteikia kokias nors nuolaidas ar dovanėles tiems, kurie  nusprendžia pasinaudoti firmos paslaugomis. Tai lyg saldainis tuomet, kai jos išties norisi. Taigi, ne tik gausite reikiamą pinigų sumą, tačiau tuo pačiu ir galėsite pasimaloninti maloniomis dovanomis.

http://laenude.com/ puslapyje rasite daug naudingos informacijos apie kreditus, kuriuos galite įsigyti svetingoje Estijoje.

Kokias pinigų sumas teikia kredito kompanijos?

Šiais laikais net nebūtina registruotis internetinėse svetainėse ar keliauti į spaudos kioskus, kad gautumėte tą pinigų sumą, kurios jums labiausiai reikia. Vos viena trumpa sms žinutė ir jei pajamos leidžia – pinigai jūsų kišenėje bus vos per kelioliką minučių. Rodos, paprasta, aišku ir būtų kvaila nepasinaudoti tokiomis patraukliomis galimybėmis. Kadangi egzistuoja labai daug firmų, gana sunku išsirinkti tokią, kur labiausiai patenkintu jūsų įmantrius poreikius. Džiugu, kad yra internetinė erdvė, kadangi joje galima rasti labai daug naudingos informacijos, kuri gali jums padėti apsispręsti, iš kurios firmos skolintis apskritai. Dažnai apsisprendimas labai varijuoja priklausomai nuo to, kokios pinigų sumos jums reikia. Paskolų dydžiai labai varijuoja. Kiekviena firma daugiau ar mažiau orientuojasi į konkretų dydį. Žinoma, kai kurios apima labai platų intervalą, tačiau daugiau ar mažiau  orientuojasi į tam tikro dydžio sumas. Panagrinėję galime pamatyti, iš kokios konkrečiai jums skolinti vertėtų labiausiai.

Bobutės paskola. Teikia paskolas, kurių dydis nuo 200 iki 10 000 litų. Tai bene pats didžiausias intervalas pinigų sumoje, kurias galima pasiskolinti. Žinoma, kuomet maksimali suma yra tokia didelė – rekomenduotina skolintis iš šios firmos labiau tiems, kuriems reikia kelių tūkstančių litų. Jei jūsų reikiamybė vos keli šimtai – pasinaudokite kitų firmų galimybėmis.

Mogo teikia bene pačias didžiausias paskolas. Jos siekia nuo 2500 iki 50 000 litų. Šiuo atveju jos tokios didelės, kadangi pats dydis priklauso ne nuo to, kiek žmogus uždirba, o automobilio, kuris yra tarsi užstatas. Kuo brangesnę mašiną turite – tuo didesnę pinigų sumą gauti galite. Tiesa, maksimali vertė – 90 % automobilio vertės.

SMS credit orientuojasi į ypač mažas pinigų sumas. Sumos siekia nuo 100 iki 2000 litų. Labiau verta skolintis tiems, kuriems reikia nedidelės pinigų sumos.

BigBank nuo 1000 iki net 34 000 litų. Tai jau gana didelė suma atsižvelgiant į tai, kad skolinama remiantis pinigų suma, kurią asmuo gauna kiekvieną mėnesį. Žinoma, pajamos turi būti labai stabilios ir jokie papildomi įsipareigojimai negali trukdyti gauti paskolos. Pavyzdžiui, bobutės paskola skolina net ir tokiu atveju, jei turite kitų paskolų. Bigbank tokių išimčių nesuteikia.

Pop kreditas – tai paskolos nuo 200 iki 10 000 litų. Vėlgi, suma gana didelė. Geriau skolintis tiems, kurie nori didesnės sumos, nei keli šimtai litų. Pop kreditas taip pat suteikia galimybę pirmą kartą pasiskolinti nemokamai. Verta pasinaudoti galimybe, kol ji egzistuoja.

Kaip matote, skirtingos firmos orientuojasi į skirtingas pinigų sumas. Priklausomai nuo to, kiek konkrečiai jums reikia – tokią pinigų sumą ir skolinkitės. Juolab, šiais laikais pasiskolinti yra taip paprasta. Be jokio vargo, vos su viena sms žinute galite gauti reikiamą pinigų sumą į savo kišenę vos per dešimt minučių. Tiesa, vertinga detaliau išsianalizuoti kurios firmos pirmą kreditą teikia nemokamai.

Universalūs drabužiai – pinigų taupymas

 

 

Turbūt daugeliui vaikų, kurie augo daugiavaikėje šeimoje, teko nešioti savo vyresnių sesių ir brolių drabužėlius. Atsižvelgiant į tai, kad vaikai auga gana greitai, daugeliu atveju papildomų rūbų pirkimas atrodė bevaisis darbas. Tačiau turbūt ne visi žinojote, jog ne tik vaikai nešioja priešingos lyties drabužėlius. Šiuo metu internete sparčiai plinta mada prekiauti universaliai rūbais, kurie tinka abiejų lyčių atstovams. Skamba juokingai? Nesijuokite, tai tiesa. Ir tai tikrai ne fenomenas, tai vis labiau plintanti paslauga. O ir kalbame ne apie vaikiškus drabužėlius, o apie rūbus, kurie skirti suaugusiems. Lietuviškoje rinkoje dar nėra pasirodžiusių parduotuvių, kurio prekiauja būtent tik šiais drabužiais, tačiau yra tokių, kuriose pateikiamas mini atskiras skyrelis tiek vyriškiems, tiek moteriškiems rūbams. Neskubėkite teisti, kol nepamatėte rūbelių, kurie puikiai dera abejoms lytims. Ir kalbame ne tik apie kepures ar šalikus. Net ir tokie rūbai, kaip palaidinės gali tikti puikiai tiek vyrams, tiek moterims. Ypač toms merginoms, kurios mielai nešioja kiek labiau apkritusius drabužėlius.

Vienas iš pagrindinių universalių drabužėlių pliusas yra tas, kad tiek berniukai, tiek mergaitės gali nešioti lygiai tą patį drabužį. Ir nesijuokite iš pačios idėjos, nes moterys statistiškai labai dažnai nešioja vyriškus drabužius ir nesvarbu ar tai jų antrųjų pusių rūbai, ar brolių, ar drabužiai, kuriuos jos paprasčiausiai nusipirko sau. Rūbai internetu suteikia juos įsigyti gana mažomis kainomis. O kai perkate universalų drabužį, apskritai, galima sakyti, kad sumokate už jį tik pusę sumos. O kai pati universalių drabužių kaina, ypač internetinėse parduotuvėse, yra tokia nedidelė – laimite bet kuriuo pirkimo atveju.

Universalūs drabužiai vis labiau lenda į rūbų rinką Lietuvoje. Ką mums tai žada mada?

 • Moterys ir vyrai jau senokai nešioja vieni kitų drabužius, tad sukurti universalius, kurie tiktų abejoms lytims – nieko nestebina. Paprasčiausiai reikia dar kelerių metų per kuriuos tai taptų įprastu daiktu ir daugelis stebėtųsi, kaip galime nešioti drabužius, kurie suskirstyti pagal lytis.
 • Universalių drabužių jokiu būdu negalima sieti su transseksualumu ar panašiai, kadangi tai visiškai priešingi dalykai. Rūbai pasiūti taip, kad tiek ant vienos, tiek ant kitos lyties atrodytų nuostabiai, o lytį keičiančių žmonių siekis dėvėti kuo labiau išsiskiriančius priešingos lyties drabužius.
 • Drabužiams skiriama vis mažiau pinigų, kadangi nustojama sureikšminti etiketes, kurios tampa vis mažiau vertingos šiuolaikinėje visuomenėje. Tad nenuostabu, jog paprasti drabužiai padeda labiau atskleisti savo žemiškumą ir paprastumą. Blizgučiai tampa atgyvena, kuri greitai nebeturės galimybių išlikti mados pasaulyje.

Universalūs drabužėliai tampa vis populiaresni. Pasinaudokite virtualių parduotuvių siūlomomis galimybėmis rasti labiausiai jums tinkantį drabužį, kuris ne tik tiktų abejoms lytims pagal dydį, tačiau tuo pačiu gebėtų ir pabrėžti figūros privalumus.

Kur susiremontuoti savo telefoną?

Stereotipinio Samsung išmaniojo telefono vartotojo techninės telefono problemos negąsdina – besąlygiškai kiekviena jų sprendžiama perklausiant jaunesniųjų giminaičių, kurie, tikėtina, nusimano daugiau apie išmaniuosius telefonus arba tiesiog einant gatve ar prekybos centru ir sustojant ties pirmu užrašu „Samsung telefonų remontas“. Dažniausiai pasitaikančios telefonų problemos yra tik labai nesudėtingi gedimai, kuriuos, mokant, galima atlikti ir namuose. Visgi, aptarnavimas, kurį gaunate remonto servise, net ir nesudėtingus taisymo darbus gan brangiai apmokestina – sulėtėjusio telefono veikimo pataisymas Jums gali kainuoti nuo 50 iki 100 lt, o sudužęs ekranas, priklausomai nuo telefono modelio, 300 litų ir daugiau. Šiame straipsnyje pateikiame kelias, dažniausiai pasitaikančias problemas, kurias galite pabandyti išspręsti patys, išvengdami didelių mokesčių, kuriuos tektų mokėti remontuojantis telefoną servise.

Sustingęs ekranas

Jeigu Jūsų telefono ekranas sustingsta bei tampa nejautrus, pirmiausia pabandykite išimti telefono bateriją bei taip palaikykite telefoną apie 10 sek. Jeigu tai nepadeda ir telefonas vis tiek lieka užstrigęs, į skambinimo menu suveskite kodą: *2767*3855#, kuris priverstinai perkrauna telefoną.

Telefonas neįsijungia

Pirmas dalykas, ką reikėtų padaryti, tai pakeisti bateriją. Yra tikimybė, kad senoji baterija dėl vienos ar kitos priežasties nustojo kaupti energiją. Jeigu nesate tikri, kad problema slypi baterijoje, pabandykite nunešti telefoną į servisą ir pirmiausiai pabandykite panaudoti kitą bateriją, kurią Jums duos darbuotojas. Pamačius, kad tai sprendžia problemą – įsigykite bateriją arba palikite telefoną servise tolimesnei priežiūrai jeigu baterijos pakeitimas problemos neišsprendžia.

Per greitas baterijos išsekimas

Vienas dažniausių servisų darbų yra Samsung telefonų remontas, kai atliekami tam tikri telefono operacinės sistemos pakitimai, kad telefono baterija veiktų ilgiau. Dažniausiai šią problemą gali išspręsti pats vartotojas. Baterijos gyvavimo trukmei prailginti naudokite atitinkamus nustatymus:

 • Ekrano pritemdymas;
 • Tik 2G modulio arba 2G/3G mišraus modulių naudojimas vietoj tik 3G modulio tinklo naudojimo;
 • Išjungti automatinį programų atnaujinimą;
 • Išjungti Bluetooth veikimą;
 • Išjungti bevielio tinklo veikimą;
 • Išjungti GPS sistemos veikimą;
 • Įjungti energijos taupymo rėžimą;
 • Iš didesnio ekrano ryškumo pakeisti jį į mažesnį;
 • Nenaudoti judančių ekrano paveikslėlių.

Gražūs drabužiai – gražiam žmogui

Apranga sudaro labai didelę dalį žmogaus išvaizdos, žmoagus grožio. Jei asmuo tvarkingai apsirengęs tuomet gali būti tikras, kad aplinkiniai nežiūrės į jus pašaipiai ar su skeptišku žvilgsnius manydami,kad esate provokatorius, vulgarus žmogus ar net savęs neprižiūrintis. Moteriški drabužiai internetu vis labiau plintantis reiškinys. Žinoma, nereikia išskirti ir vyrų, tačiau drabužiai ilgą laiką buvo vien moterų reikalas. Jos ir pačios apsirengdavo ir savo vyrus aprengdavo…

Apranga internetu taip populiarėja, kadangi drabužių atkeliavimas iki namų ir pats pirkimo procesas gana trumpas. Na, bent jau trumpesnis nei ieškant parduotuvėse. Dažnai tenka susidurti su nelabai maloniais konsultantais, kurie nenoriai atsakinėdami į mūsų klausimus dar labiau gadina ūpą. O juk apsipirkinėjimas privalo būti smagus, džiaugsmingas reiškinys. Juk neiname naujų drabužių pirkti kasdien, o būtent tai, kad apsirpirkimas yra gana retas reiškinys padaro jį ypatingu.

Rūbai internetu surandami labai greitai, kadangi naudojantis pieškos sistemomis galima labai greitai surasti norimą drabužį arba aksesuarą. Laiko tapymas tikrai labai pasijaučia. Ir netik tuomet kai ieškote konkretaus drabužio. Pavyzdžiui, nemažai laiko, bent jau moterys, sugaišta ir eidamos iki parduotuvės. Reiškia reikia vėl susirasti ką apisrengti, kaip gražiai susišukuoti ir panašiai. Štai apsipirkinėjimas internete nereikalauja jokio puošnumo. Gulite sau ramiai lovoje su puodeliu kavos ir dideliu, netvarkingu kuodu ant galvos ir ramiai ieškotės naujos sukenelės, kuri jus pradžiugintų.

Drabužių pirkimas ir turi būti malonumas, šventė. Jei tai taptų kasdienybę jokio žavumo paprasčiausiai nebeliktų. Internetinės parduotuvės taip pat suteikia galimybę džiaugtis pirkimo džiaugsmu. O dar tas laukimas, kai kurjeris pristato prekę, o jus drebančiais piršteliais skubate išvynioti ir pasižiūrėti ar viskas tinka. Ar atitinka modelis. Dažniausiai vsikas būna taip, kaip klientas ir tikisi. Neveltui internetinės parduotuvės ir dirba su tuo tikslu, kad patenkintų kiekvieną žmogaus, kuris ieško dailaus drabužio, norą.

Tad būkite tikri – internetinė parduotuvė jūsų tikrai nenuvils, o drabužiai pateikiami joje pačios aukščiausios kokybės. Lygiai tokie patys, kokius galite rasti ir įprastose prekybos vietose.

 

Nauja automobilių nuomos firma

Nauja automobilių nuoma Vilnius atsidarė praėjusių metų vasarį. Nors konkurentų nuo pradžių įmonė turėjo nemažai, dabar įmonė yra viena pirmaujančių. Kuo geresnė ši įmonė už kitas? Ji viena iš nedaugelio siūlančių išperkamąją nuomą.

Išperkamoji nuoma, yra labai panašus į išsimokėjimą dalykas. Nuomojant automobilį ir reguliariai mokant už jį, po ilgo laiko išmokama automobilio kaina ir jis tampa nuomininko nuosavybe. Ši paslauga jau kuris laikas taikoma ne tik automobiliams, bet ir būstui, o kai kurie nuomos punktai svarsto galimybes šią paslaugą taikyti įvairiausių daiktų nuomai. Jei žmogui daiktas yra toks naudingas, kad nuomojasi jį dažnai ir reguliariai, tačiau neturi galimybės (pavyzdžiui, dėl finansinės padėties) įsigyti šio daikto pardavimo vietose, kodėl gi nepasinaudojus išperkamąja nuoma? Automobilių nuoma Vilnius – įmonė, smarkiai pažengus šioje srityje. Labai daug politikų jau pasinaudojo šia puikia galimybe. Paprastai į seimą važinėjantys nuomotais automobiliais, dažnai nuomodami tą patį automobilį su laiku išsimokėjo visą automobilio vertės kainą.

Teko pabendrauti su keliais žmonėmis, pasinaudojusiais išperkamąja nuoma. Medicinos studentė Agnė pasinaudojusi šia galimybe įsigijo savo automobilį Audi A3. Tiesa pasakius, ši mergina ganėtinai neįprastas variantas.  Kam studentei (studentai, kaip įprasta manyti, verčiasi labai kukliai) nuomotis naują automobilį bene kasdien, vietoj to, kad važinėtų kokiu įsigytu kukliu modeliu arba naudotųsi viešojo transporto lengvatomis? Tačiau atsakymą Agnė pateikia greitai – ji visada svajojo būtent apie tokį automobilį.  Pati savo lėšomis įsigyti tokio modelio automobilio neturėjo galimybės. Mergina sumanė, kas savaitę paaukojus savo tėvų skirtą savaitės pinigų limitą, išsinuomodavo Audi tris kartus. Mergina važinėdavo su automobiliu į paskaitas, pas draugus, į kultūros renginius. Žinoma, tekdavo pataupyti kitose gyvenimo situacijose, bet, kaip dabar sako Agnė, buvo verta. Automobilį įsigijo net tėvams nežinant ir džiaugiasi, kad buvo viena pirmųjų savo artimųjų tarpe, pasinaudojusi įmonės automobilių nuoma Vilnius paslaugomis ir gavusi tokį puikų rezultatą. Tačiau mergina pripažįsta, kad ne visi supranta tokia nuomos politiką ir priduria, kad apie tai turėtų būti daugiau kalbama, suteikiama informacijos. Reikia leisti žmonėms pasinaudoti tokia puikia galimybe įsigyti automobilį.

 

 

Jaunimui taip pat reikia pinigėlių…

Atsakingas skolinimasis dar nieko neprivedė prie liūdnų akimirkų.

Būkite vienas tokių skolininkų.

Būkite mąstantis ir savo situaciją įvertinantis asmuo…

Nepriklausomai nuo amžiaus šiais laikais visi esame priklausomi nuo pinigų, popierėlių, kuri valdo visą pasaulį. Dažnai juokiamasi, kad jauni žmonės, dažniausiai studentai, moka išgyventi praktiškai be pinigų. Tačiau tai nėra tiesa, kadangi mokėti komunalinius ir pirkti maistą turi kiekvienas. Tačiau jaunimas labai dažnai susiduria su uždaromis durimis. Kodėl? Nes neturėdami pastovių kasmėnesinių pajamų, jie negali gauti paskolų iš oficialių firmų. Dažniausiai studentai jei ir dirba, tai būna laisvai samdomas darbas, tad jie negali pasigirti oficialiomis kasmėnesinėmis pajamomis. Kaip elgtis jaunam žmogui, kuriam reikia pinigų ir jis nežino kur kreiptis?

Nepažįstami asmenys tampantys draugais

Paskolų skelbimai, kuriuo randami internete siūlo skolintis iš nepažįstamų asmenų. Kokia nauda jiems? Tam tikro procentai nuo sumos būna priedas prie sumos, kurią privalote grąžinti. Dažniausiai susitarimas užtvirtinamas notaro štampu. Pasirinkimas jaunam žmogui yra geras, kadangi jis neprivalo pateikti savo darbovietės ataskaitų. Jis gali tokių net neturėti… Tiesa, kartais reikia palikti kokį nors užstatą, nes žmogus nori būti garantuotas, jog pinigus jūs jam tikrai grąžinsite.

Seneliai ir kiti giminaičiai – išeitis?

Jaunuoliai labai mieli skolinasi ir iš savo senelių, kurie gailėdami, kad pastarieji mažai valgo ir panašiai duoda jiems pinigėlių. Tokios paskolos dažniausiai būna be jokių papildomų procentų ir net ne visada prašoma jas grąžinti. Džiugu, kai galite gauti reikiamą sumą iš tokių artimų giminaičių, tačiau toli gražu ne kiekvienas turi tokią laimę. Galite bandytis pasiskolinti iš draugų, tačiau patirtis rodo, jog tokios paskolos baigiasi pykčiais. Ne visada kreditą grąžinti laiku pavyksta, o jei dar terminas nėra nustatomas, tuomet dažnai skolininkas neskuba elgtis teisingai.

Kreditą teikiančios įmonės…

Greitai gauti paskolą galima naudojantis greitųjų kreditų firmomis. Tai vienas iš patraukliausių pasirinkimų, kadangi procentai nėra dideli, o jei grąžinti nespėjate laiku, tuomet galima terminą prasitęsti. Kas puikiausia, galimybė pasiskolinti sparčiai plinta ir labai dažnai sąlygos praplečiamos ne tik oficialiai, bet ir konkrečiai žmogui, kuris atsižvelgiant į jo padėtį prašo padaryti išimtį.

Bankai ir jų paslaugos ne kiekvienam

Žinoma, taip galite pasiskolinti ir iš bankų, tačiau tai nėra toks populiarus sprendimas. Jei jums reikia didelės paskolos, tuomet taip – bankas geriausias pasirinkimas. Tačiau visiškai priešingai, jei prireikia vos kelių šimtų litų. Bankas tokio dydžio paskolų apskritai neišduoda. Finansavimas yra ne žaidimas, tad logiška, jog valstybiniai bankai nenori žaisti su žmonėmis, kurie skolinasi vien todėl, kad nori nusipirkti naują suknelę ar panašiai.

Kam reikalingos erotinės prekės?

Nors lytinis švietimas yra plačiai paplitęs ir šiuolaikinis pasaulis nesidrovi apie tai kalbėti garsiai, visgi, dar nemaža dalis tautiečių vengia tiek kalbėti, tiek turėti įvairiausių lytinius aktus paįvairinančių žaisliukų. Erotinės prekės pasiekė dar ne visų lietuvių duris, tačiau vis arčiau ir arčiau link jų žygiuoja. Svarbiausia − psichologinio suvokimo barjeras, kuris padės suprasti, kad mėgautis fizine meilės išraiška būtina. Daugelis jaunų žmonių mano, jog seksas apskritai yra nešvarus, tačiau jau po kelių metų juo mėgaujasi. Panašiai yra ir su vyresniais, kurie mano jog erotinės prekės yra purvinų žaidimų priemonės. Tačiau kažkodėl išbandę nesigaili… Kokia tikroji tokio tipo prekių paskirtis?

Kur yra riba tarp gėdos ir normos?

Erotinės prekės blogai traktuojamos, kaip meilės akto darkymas. Galima drąsiai teikti, jog net priešingai – jie padeda sustiprinti meilę. Kodėl taip manome? Kiek žmonių išsiskyrė vien todėl, kad jų santykiai atvėso. Todėl, kad tiesiog meilė jų nebetenkino. Nereikia bijoti ir iš naujo stengtis suvilioti antrą pusę. Žaidimų pradžioje nebūtina pradėti nuo vibratorių ar kitų panašaus tipo žaisliukų. Vien afrodiziakai ar seksualūs drabužiai gali būti pirmas ir labai stiprus žingsnis į priekį. Svarbiausia peržengti psichologinį barjerą, kuris neteisingai įprasmina žodžius: „erotinės prekės“. Tai ne tas, kad gėdinga, purvina ar nuodėminga. Tai priemonės, kurios padeda atgyti iš naujo. Juk ne veltui apie pilką ir liūdną žmogų yra sakoma: „Jis turbūt seniai negavo meilės…“. O jos mes esame verti visi.

Trūksta argumentų?

Jei iki šiol nenusprendėte ar sekso žaisliukai turėtų tapti jūsų naktinių malonumų bendražygiais, pateikiame kelis svarius argumentus. Nustokite galvoti – pradėkite daryti.

 • Visada turite siekti maksimumo! Malonumas yra ne išimtis.
 • Jūsų protėviai negalėjo jais naudotis. O štai jūs – galite. Nestabdykite evoliucijos. Džiaukitės maloniu gyvenimu.
 • Nes tai tiesiog didina malonumą!
 • Nes su jais pajuntami tokie pojūčiai, kurių iki šiol nesate pajutęs.
 • Nes tai galimybė į tą patį žmogų pažiūrėti kitomis akimis.

Erotinės prekės tai galimybė pradėti kvėpuoti iš naujo nepriklausomai kokio amžiaus esate.